Vural Tesisat

Vural tesisat firmamızı tercih etmeniz için önemli olduğuna gönülden inandığımız sebeplerimizi aşağıda sizler için topladık.
Sektördeki 8 yıllık bilgi ve tecrübemizle yaptığımız işe olan sevgi ve tutkumuzda bilgi ve tecrübelerimizi sizlerin faydasına sunuyoruz.
Sizlere Vural tesisat olarak; Arıza tespit, Kombi tamiri, Kombi bakımı, Kombi Anakart Tamiri, 0 ve 2.El kombi satışı, Ürün Montaj, Petek Temizleme, Sıhhi tesisat işleri, Proje çizim ve gaz açma, Gider tıkanıklığı açma, Su kaçağı tespiti ve yedek parça konusunda işine değer veren bir ekiple mükemmel hizmet sunuyoruz.

Vural Tesisat Ayrıcalıkları

Kullanmış olduğumuz kimyasal maddelerin hiç biri tesisat yapınıza zarar vermez. Aksine kullandığımız bu kimyasallar tesisatınızı korur ve de verimli çalışmasını sağlar.

Gerçekleştirmiş olduğumuz bütün çalışmalarımızda, maliyetlerimiz siz değerli müşterilerimizin faydasına yönelik olarak optimize ederek sizlere uygun fiyatlı ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

İşinde uzmanlaşmış ve tesisatın dilinden anlayan çalışma arkadaşlarımız çalışma ortamının kirlenmemesi adına ekstra çaba sarf ederek çalışmaya büyük özen gösterir. Bu duruma bağlı olarak çalışma esnasında ortam içerisinde herhangi bir kirlenme söz konusu olursa ekibimiz, kirliliği ortadan kaldırmak için bizzat temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze çevresinde her tesis ve konuta hiçbir ayrım gözetmeksizin hizmet veriyoruz.

Tesisat ile ilgili işlemlerinizi, sizleri zaman konusunda hiçbir şekilde mağdur etmeden, planlanan süre zarfında titizlikle tamamlıyoruz.

Vural Tesisat Avantajları

Sektör içerisindeki tüm gelişmeleri yakından takip ettiğimiz için sunmuş olduğumuz hizmet tesisat sektörü içerisindeki en iyi hizmeti olacaktır.

Doğru hizmeti almanız için karşımıza çıkacak olan işlemleri en iyi şekilde planlayarak yönetiyoruz.

Sizleri de müşterilerimiz içerisinde görmekten onur ve kıvanç duyarız.

Hizmetlerimizden yararlanmak için Servis Talep Formunu doldurabilir, kısa sürede teklif alabilirsiniz..

Call Now Button