İkinci El Kombi Satışı

İkinci el kombi, çeşitli parçalarının arızalanması sonucunda sizlerin daha ekonomik muadili olan sıfır araçlarla güçlendirilerek yeniden hayata kazandırılan ve 1 yıl boyunca satışı desteğiyle satışa sunulan kombi çeşididir.

Her bütçeye uygun uzun süreli tüm kademelerde testlere tabi tutulan kombiler alınan sonuçlar neticesinde, gerekli iyileştirme ve garantili parça değişimleri neticesinde yeniden satışa sunulmaktadır.

Sıfır kombilere iki yıl sunulan garanti koşulu , ikinci el çıkma kombilerde ise 1 yıl süre ile geçerli olup, İstanbul il sınırlarında ücretsiz servis ekiplerince bizden aldığınız veya almadığınız kombiler konusunda teknik destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bizden satın almış olduğunuz ikinci el kombilerde 1 yıl teknik servis ve parça değişimi ücretsiz bir şekilde tarafımızca yapılmaktadır. Eğer sizde kendi bütçenize uygun ve uzun ömürlü bir kombi arıyor iseniz doğru adrestesiniz.

İkinci El Kombi Kullanmak Güvenli Mi?

İkinci el kombi fiyatları ve markası kadar, alınan kombiyi kullanmanın ne kadar güvenli olduğu da değerlendirilmesi gereken önemli bir konudur. İkinci el kombiye bakım yapılmış olması, değişen parçaların orijinal olması, güvenlik kontrollerinin yapılmış olması, bakım sırasında kombinin marka standartlarına uyulması, doğalgaz vanası ve baca bağlantısında kaçak olup olmadığının kontrol edilmesi durumunda, aldığınız ikinci el kombiyi sıfır bir üründen farksız olarak güvenle kullanmak mümkündür.

İkinci El Kombi Servis Garantisi Sunulmasına Engel Değil

İkinci el kombi fiyatları sıfır ürünlere kıyasla oldukça düşük olduğundan birçok markanın ikinci el ürünü yaygın olarak tercih edilmektedir. İkinci el ürünlerin bir kısmı uzun süre güvenli kullanıma uygun değildir. Gerekli bakım ve kontrolün yapıldığı güvenilir servislerden alım yapılması halinde bu kaygıları taşımanıza gerek kalmayacaktır.

Sıfır ürün tercihinde servis garantisi verilmesinin etkisi büyük olsa da, servis tarafından tüm parçaları kontrol edilen ve arızası giderilen ikinci el kombiler için de kullanım testinin olumlu sonuçlanması sonrasında garanti belgesi verilebilmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Vural Tesisat olarak ikinci el kombi satışı dışında; İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze çevresinde her tesis ve konuta hiçbir ayrım gözetmeksizin hizmet veriyoruz. Tesisat ile ilgili işlemlerinizi, sizleri zaman konusunda hiçbir şekilde mağdur etmeden, planlanan süre zarfında titizlikle tamamlıyoruz.

 • Kombi servisi
 • Kombi tamir
 • Kombi yedek parça
 • Kombi bakım
 • Kombi montaj
 • Kombi anakart tamiri
 • Sıhhi tesisat
 • Petek temizleme
 • Uygunluk belgesi
 • Tıkanıklık açma
 • Arıza tespit
 • Proje çizim

İkinci El Kombi fiyatları

İkinci El kombi fiyatları mı almak istiyorsunuz ? Öncelikle sizlere sormamız gereken bir kaç nokta var;

Tesisatınızda problem mi var ?
Kombiniz randuman vermiyor mu ?
Yüksek fatura ödeyip Peteklerinizin ısınmamasından mı şikayetçisiniz ?
Öyleyse bu seçimler için size vural tesisat ekibi yardımcı olabilir.
Hizmetlerimizden faydalanmadan önce bilgi ve fiyat almak istiyorsanız;

Hafta içi ve Hafta sonu mesai saatlerimiz 10:00 ile 20:30 saatleri arasındadır.

İkinci El Kombi Satın Almak için iletişim ?

Vural Tesisat sektörde 10 yıllık deneyimi ile fark yaratmaya, 100 lerce iş yaptığı kişi ve kurum ile %100 memnuniyet ilkesi ile çalışmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için 0553 230 42 42 numaralı hattımızı arayabilir veya Whatsapp’tan mesaj atarak ulaşabilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: , , ,

Call Now Button