Kombi Tamir

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri Nedir ?

Kombinizin ekran paneline güç gelmiyor ise, ekran panelinizde yanıp sönen ışıklar var ise, kombinizde koku var ise, panelde güç göstergesi yok ise, Kazan sıcaklığa ulaşmadan kesiyor ise, fan başlamıyor veya sürekli çalışıyor ise, gaz vanası yanıt vermiyor ve bu da ateşleme arızasına neden oluyor gibi sorunların çözümüne kombi tamiri denir.

Kombinizde herhangi bir sorun var ise

Endişelenmeyin! Kombinizin ve tüm marka ve model kombilerin arıza bulma ve bakım / onarım konusunda oldukça deneyimli bir ekibe sahibiz.

Öncelikle hangi kombiye sahip iseniz Kombi Arıza Kodları sayfamızdan ilgili kombinizin kısmına giderek arızanızı kontrol edebilirsiniz..

Kombi Arıza Kodları

Kombi Arıza Kodları

Sorunu çözemezseniz eğer Bize ulaştığınız taktirde kısa sürede evinize geliyor kombinizi açarak anlık arıza tespit yapıyor, sorun basitse orada işi çözüyoruz, eğer fan gibi, anakart tamiri gibi sorunlar var ise ilgili sorunların tamirini yaparak 3 iş günü içinde geliyor ve kombinize montajını yapıyoruz..

 • Kombi neden bozulur ?

Evinizdeki veya iş yerinizdeki kombinizi uzun yıllardır kullanıyorsanız kullanıma bağlı metal yorgunluğu olabileceğini unutmayın.. Bu sebeple, kombiniz özellikle eski model ise, karşılaştığınız problemlerin büyük kısmı yıpranmadan kaynaklanıyor olabilir.

 • Kombi Tamiri Neden Önemli ?

Kombinizin her hangi bir aksamının tamirinin mümkün olması sıfırından çok daha cüzzi rakamlara gerçekleştiği için kombi sahipleri genellikle  tamiri tercih etmektedir.. Fakat yetkili servislerin büyük bir bölümü kombilerin tamirini yapmayıp parçaları yenisi ile değiştirip kullanıcıyı maddi yönden sıkıntıya sevk edebilirler.

 • Kombi Tamiri Nasıl Yapılır ?

Arızalanan kombiniz personelimiz tarafından sökülerek  atölyemize getirilerek işlemci, fan, röle ve entegre gibi unsurları bilgisayar ortamında kontrol edilerek arızanın sebebi bulunur ve en kısa sürede onarılıp siz saygıdeğer müşterilerimize teslim edilir.

 • Kombi Tamir Ücreti Nedir ?

Kombinizin parçası, marka model ve arıza durumuna göre fiyat belirlenmekte..

Kombi tamiri Vural Tesisat tarafından uygun fiyata, kaliteli çözüm şeklinde sunulmaktadır…
Hizmetlerimizden faydalanmadan önce bilgi ve fiyat almak istiyorsanız ALO 7/24 KOMBİ hattımızı arayabilir veya, 7/24 WHATSAPP KOMBİ hattımıza mesaj atabilirsiniz..

 • Kombi Tamirinin Garantisi Var mı ?

Vural Tesisat parça değişimlerine 12 ay garanti süresi taahhüt eder.

 • Vural Tesisat Kimdir ?

Vural tesisat olarak; 2014 yılından beri istanbul ili, Tuzla ilçesinde;

Arıza tespit, Kombi tamiri, Kombi bakımı, Kombi Anakart Tamiri, 0 ve 2.El kombi satışı, Ürün Montaj, Petek Temizleme, Sıhhi tesisat işleri, Proje çizim ve gaz açma, Gider tıkanıklığı açma, Su kaçağı tespiti ve yedek parça konusunda işine değer veren bir ekiple mükemmel hizmet sunuyoruz.

Yazar: Vural Tesisat

Vural Tesisat; Ahmet Vural tarafından; 2014 yılında kurulmuş olup istanbul ve Kocaeli bölgelerinde: Kombi Bakım Onarım, Arıza Tespit, Petek Temizleme, Proje Gaz Açma, Su Kaçağı Tespiti, Gider Tıkanıklığı Açma, 0 – 2.El Kombi Satış ve Yedek Parça hizmeti sunan , yaptığı işlerde bahane değil, çözüm üreten bir kombi servisidir.

This Post Has 2 Comments

 1. Coşkun

  İyi günler yaklaşık 30 yıllık bacalı Alarko kombim var, sorun sıcak su gelirken alevin kesilmesi ve tekrar yanması, dün bir usta geldi yaklaşık iki saat uğraştı, ana kartı filan değiştirdi yine olmadı, siz yapabilirmisiniz, Üsküdar’da oturuyorum, selamlar…

 2. Vural Tesisat

  Merhabalar İletişime Geçerseniz Yardımcı Olabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button