0 ve 2.El Kombiler

0 ve 2.El Kombi Satışı

İkinci el kombi, çeşitli parçalarının arızalanması sonucunda sizlerin daha ekonomik muadili olan sıfır araçlarla güçlendirilerek yeniden hayata kazandırılan ve 1 yıl boyunca satışı desteğiyle satışa sunulan kombi çeşididir.

Her bütçeye uygun uzun süreli tüm kademelerde testlere tabi tutulan kombiler alınan sonuçlar neticesinde, gerekli iyileştirme ve garantili parça değişimleri neticesinde yeniden satışa sunulmaktadır.

Sıfır kombilere iki yıl sunulan garanti koşulu , ikinci el çıkma kombilerde ise 1 yıl süre ile geçerli olup, İstanbul il sınırlarında ücretsiz servis ekiplerince bizden aldığınız veya almadığınız kombiler konusunda teknik destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bizden satın almış olduğunuz ikinci el kombilerde 1 yıl teknik servis ve parça değişimi ücretsiz bir şekilde tarafımızca yapılmaktadır. Eğer sizde kendi bütçenize uygun ve uzun ömürlü bir kombi arıyor iseniz doğru adrestesiniz.

İkinci El Kombi Kullanmak Güvenli Mi?

İkinci el kombi fiyatları ve markası kadar, alınan kombiyi kullanmanın ne kadar güvenli olduğu da değerlendirilmesi gereken önemli bir konudur. İkinci el kombiye bakım yapılmış olması, değişen parçaların orijinal olması, güvenlik kontrollerinin yapılmış olması, bakım sırasında kombinin marka standartlarına uyulması, doğalgaz vanası ve baca bağlantısında kaçak olup olmadığının kontrol edilmesi durumunda, aldığınız ikinci el kombiyi sıfır bir üründen farksız olarak güvenle kullanmak mümkündür.

İkinci El Kombi Servis Garantisi Sunulmasına Engel Değil

İkinci el kombi fiyatları sıfır ürünlere kıyasla oldukça düşük olduğundan birçok markanın ikinci el ürünü yaygın olarak tercih edilmektedir. İkinci el ürünlerin bir kısmı uzun süre güvenli kullanıma uygun değildir. Gerekli bakım ve kontrolün yapıldığı güvenilir servislerden alım yapılması halinde bu kaygıları taşımanıza gerek kalmayacaktır.

Sıfır ürün tercihinde servis garantisi verilmesinin etkisi büyük olsa da, servis tarafından tüm parçaları kontrol edilen ve arızası giderilen ikinci el kombiler için de kullanım testinin olumlu sonuçlanması sonrasında garanti belgesi verilebilmektedir.

Yazar: Vural Tesisat

Vural Tesisat; Ahmet Vural tarafından; 2014 yılında kurulmuş olup istanbul ve Kocaeli bölgelerinde: Kombi Bakım Onarım, Arıza Tespit, Petek Temizleme, Proje Gaz Açma, Su Kaçağı Tespiti, Gider Tıkanıklığı Açma, 0 – 2.El Kombi Satış ve Yedek Parça hizmeti sunan , yaptığı işlerde bahane değil, çözüm üreten bir kombi servisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button