Proje Çizim ve Gaz Açma

Proje ve gaz açma

Yeni tadilat yaptırdığınız evinizin veya tesisat döşeli ama gazı açılmamış olan yeni aldığınız ev ve iş yerleri gibi mekanların gaz açma sorunuzu gözünüzde büyüyebilir.  Son yıllarda İGDAŞ gaz açımı konusunda belli başlı standartlar getirmiştir. Yetki belgesi olmayan firmalar bu işi birilerine yaptırmak zorunda oldukları için süreç uzar ve canınızı sıkabilir. Bunları yaşamamak için yetkilendirilmiş, sertifikalı firmalarla anlaşarak, bu sorunu kısa sürede halledebilirsiniz.

Yeni tesisat veya tadilat sonrası gaz açtırmanız gerekiyorsa doğalgaz abonelik açma Tuzla ve çevre ilçeler için bize ulaşmalısınız. Yetkili makine mühendislerimizin projeleri çizmeleri sonucu bu belgeler İGDAŞ’a verilmekte ve en kısa sürede gazınızı açtırmaktayız. Mekanın büyüklüğüne bağlı olarak proje fiyatlandırması değişmektedir. Çok daha uygun yerlerden fiyat alabiliriniz. Yalnız unutmamanız gereken bir şey vardır ki; sırf biraz daha ucuza yaptırmak için uzun süre gazınızın açılmasını bekleyebilirsiniz.  Doğalgaz proje çizimi Tuzla ve çevre ilçelerde hizmet vermekteyiz.

İşyeri projeleri, kolon ve daire içi tesisat projeleri yetkili makine mühendislerimiz ve tekniker arkadaşlarımızla çizimlendirilip aynı gün kuruma iletilmektedir. En geç bir hafta içinde gazınızı kullanılır hale getiriyoruz. İşyeri projeleri bilindiği üzere daha kapsamlı ve detaylı bir işçilik gerektirmektedir. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan çizimler İGDAŞ’tan geri döneceği için, vakit ve nakit israfı olacaktır. Doğalgaz abonelik açma Tuzla firması olarak yalnızca uzman kişilerle çalışmaktayız.

Pendik, Tuzla, Kartal, Maltepe, Sarıgazi, Sultangazi, Dilovası, Gebze, Darıca ve çevresi ilçelerin doğalgaz abonelik açma ve doğalgaz proje çizimi işlerini yürütmekteyiz. Projelerinizi büyük bir titizlikle inceleyip en kısa sürede açılması için elimizden geleni yapmaktayız.

Çevrenizden çok duymuşsunuzdur “parayı verdik firma bizi uğraştırıyor” serzenişlerini. Firmamız bilinenin aksine maksimum bir hafta, yoğunluğa göre on gün içinde proje çizimi ve gaz açılması dahil olmak üzere, işlerinizi bitirmektedir. Projeler çizildikten sonra yetkili kurumdan randevu alınmaktadır. Verilen randevu saatinde ekip arkadaşlarımız hazır olarak bulunmaktadır. İşinizi teslim alana kadar firmamız güvencesinde olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Doğalgaz abonelik açma Tuzla firması olarak sizleri sıkıntıya sokmadan işlerinizi halledeceğimizi taahhüt etmekteyiz. Demir boru tesisatını yapan ustanın İGDAŞ yetki belgesi bulunmak zorundadır. Gaz açımına gidilirken bu belge ibraz edilmek zorundadır. Bu işlemi yaptırırken ustaya yetki belgesini sormayı ihmal etmeyin.  Firmamız elemanları gerekli tüm belgelere sahiptir. Doğalgaz proje çizimi Tuzla ve çevre ilçeleri kapsamaktadır.

Uzun yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız doğalgaz tesisatınızın tadilatı ve doğalgaz proje çizimi Tuzla ilçesi ve çevre ilçelere hizmet vermekteyiz. Paranızın karşılığını tam olarak almak ve işlerinizin sekteye uğramadan hızlıca halledilmesini istiyorsanız bize ulaşmalısınız. Bir telefon kadar yakınızda olan firmamız, yetkili mühendislerimiz ve kalifiye ustalarımızla her zaman hizmetinizdedir.

 

Yazar: Vural Tesisat

Vural Tesisat; Ahmet Vural tarafından; 2014 yılında kurulmuş olup istanbul ve Kocaeli bölgelerinde: Kombi Bakım Onarım, Arıza Tespit, Petek Temizleme, Proje Gaz Açma, Su Kaçağı Tespiti, Gider Tıkanıklığı Açma, 0 – 2.El Kombi Satış ve Yedek Parça hizmeti sunan , yaptığı işlerde bahane değil, çözüm üreten bir kombi servisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button