Sancaktepe Kombi Servisi

Sancaktepe kombi servisi ekibimiz Abdurrahmangazi Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Emek Mahallesi, Eyüp sultan Mahallesi, Fatih Mahallesi,  Hilal Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kemal türkler Mahallesi, Meclis Mahallesi,  Merve Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Paşaköy Mahallesi, Safa Mahallesi, Sarıgazi Mahallesi, Veysel karani Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi ve Yunusemre Mahallesinde

Kombi servisi , Kombi bakım, kombi montaj, kombi tamir, kombi arıza, kombi anakart tamiri, sıhhi tesisat, petek temizleme, uygunluk belgesi, tıkanıklık açma, arıza tespit, proje çizim hizmetleri sunmaktadır.

Kombiler evlerimizde son derece önemli görevler üstlenen önemli eşyalardır. Bu eşyalar arızalandığında da özellikle kış aylarında önemli sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunların yaşanmaması için kişilerin arıza veya değişim durumlarında hızlı bir biçimde kombi servisi bulması gerekir. Sancaktepe kombi servisi olarak bizler ihtiyaç duyduğunuz anda kolaylıkla ulaşabileceğiniz son derece önemli bir servis olmaktayız. Sizlere farklı kombi marka ve modellerinde hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve uzman ekibimizden kombiniz için hizmet almak istiyorsanız bizleri tercih edebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Sancaktepe Kombi Firması olarak Evinize veya işletmenize en doğru şekilde hizmet ve ürünler sunmayı hedeflemekte ve sizleri her türlü olumsuz şartlardan en az hasarla ve en kısa sürede kurtarmak başlıca vazifemizdir..

10 yılı aşkın bilgi, tecrübe ve güven oluşturan, profesyonel tesisatçıların ekibinde yer aldığı vural tesisat sektördeki üst düzey tecrübesiyle ve işe olan tutkusuyla bilgi ve tecrübelerini sizlerin faydasına sunuyor.

Kullanmış olduğumuz kimyasal maddelerin hiç biri tesisatınızın, kombinizin ve radyatörlerinizin yapınıza zarar vermez.

Aksine kullandığımız bu kimyasallar tesisatınızı korur ve de verimli çalışmasını sağlar.

Gerçekleştirmiş olduğumuz bütün çalışmalarımızda, maliyetlerimiz siz değerli müşterilerimizin faydasına yönelik olarak optimize ederek sizlere uygun fiyatlı ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

En yakın kombi servisi sancaktepe olarak İşinde uzmanlaşmış ve tesisatın dilinden anlayan çalışma arkadaşlarımız çalışma ortamının kirlenmemesi adına ekstra çaba sarf ederek çalışmaya büyük özen gösterir. Bu duruma bağlı olarak çalışma esnasında ortam içerisinde herhangi bir kirlenme söz konusu olursa ekibimiz, kirliliği ortadan kaldırmak için bizzat temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Tesisat ile ilgili işlemlerinizi, sizleri zaman konusunda hiçbir şekilde mağdur etmeden, planlanan süre zarfında titizlikle tamamlıyoruz.

Sancaktepe Kombi Servisi Olarak Farkımız

İstanbul Sancaktepe ve daha birçok önemli bölgede görev alan ekibimiz kombi servisi olarak tercih edebileceğiniz en iyi ekipler arasında yer alır. Bu alanda hizmet sunan diğer servislerden ne farkımız var ve sizlere nasıl hizmet veriyoruz bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

 • İstanbul’un birçok bölgesinde aktif olarak görev alıyoruz. Pendik, Tuzla, Gebze veya Kartal ilçelerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Birçok farklı marka ve model için sizlere teknik destek sunuyoruz.
 • Kombilerde meydana gelen birçok sorunun üstesinden kolaylıkla geliyor ve kombinizi ilk günkü haline getiriyoruz.
 • Kombilerin değişimi, montajı ve satışı gibi konularda da sizlere destek veriyoruz.
 • Hızlı, güvenilir ve profesyonel destek sağlıyoruz.
 • Kısa sürede adresinize geliyor ve aynı hızla kombinizdeki sorunları düzeltiyoruz.
 • Kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz.

Sancaktepe kombi servisi arıyor ve bu alanda iyi bir firmadan destek almak istiyorsanız sizlerde bizleri tercih edebilir ve bu alanda bizlerden hizmet alabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Sancaktepe Kombi Servis Hizmetleri

İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze çevresinde her tesis ve konuta hiçbir ayrım gözetmeksizin hizmet veriyoruz.

Tesisat ile ilgili işlemlerinizi, sizleri zaman konusunda hiçbir şekilde mağdur etmeden, planlanan süre zarfında titizlikle tamamlıyoruz.

 • Kombi servisi
 • Kombi bakım
 • Kombi montaj
 • kombi arıza tespit
 • Kombi tamir
 • kombi anakart tamiri
 • Petek temizleme

Sancaktepe Kombi servis fiyatları

Tesisatınızda problem mi var ? Kombini randuman vermiyor mu ? Yüksek fatura ödeyip Peteklerinizin ısınmamasından şikayetçisiniz ? Öyleyse bu seçimler için size vural tesisat ekibi yardımcı olabilir.
Hizmetlerimizden faydalanmadan önce bilgi ve fiyat almak istiyorsanız;

Hafta içi ve Hafta sonu mesai saatlerimiz 10:00 ile 20:30 saatleri arasındadır.

Sancaktepe Kombi Markaları

Vural Tesisat olarak Arçelik, Beko, Baymak, Eca , Demirdöküm, Airfel, Bosch, Vaillant, Viesmann, Baykan, Proterm, buderus, ferroli ve ariston markalarına ait kombilerin bakım, onarım, montaj, arıza tespit ve tamirini yapıyoruz. Aynı zamanda 0, 2 el ve yedek parça temini hizmetimiz bulunmakta.

Kombi Servislerine Neden İhtiyaç Duyulur?

Kombi servislerine neden ihtiyaç duyulur diye merak ediyorsanız sizlere bilgi vermek istiyoruz. İstanbul Sancaktepe kombi servisi olarak insanlar genel olarak bizlere kombilerinde meydana gelen önemli sorunlarda başvurmaktadır. Yani kısacası genel olarak kombi servislerine, kombilerde yaşanan arızalar sebebi ile ihtiyaç duyulmaktadır. Sancaktepe kombi servisi olarak da görev alan ekibimiz bölgede yaşanan kombi arızalarına hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüm üretmektedir. Bu sayede de bölgede en fazla tercih edilen kombi servisleri arasında yer almaktayız. Sizlerde kombilerinizi doğru ellere teslim etmek istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Vural Tesisat Sancaktepe Kombi Servisi olarak kombi bakım onarım tamir dışında yaptığımız hizmetler;

 • 0 ve 2. El Satış
 • Yedek Parça
 • Sıhhi tesisat
 • Uygunluk belgesi
 • Gider tıkanıklığı açma
 • Proje çizim
 • Gaz açtırma
Sancaktepe Kombi Servisi iletişim ?

Son yıllarda Sancaktepe kombiciler  tarafından sıklıkla yoğun hizmet verilen bir ilçe oldu. Bir çoğu kısa kısa sürede işini düzgün yaparak bu sektörde de kalıcı olmaya devam etti, çoğu Sancaktepe kombici ise ya düzgün iş yapamadı müşteri tarafından kara listeye alındı, yada boyundan büyük aldığı işlerin altından kalkamadı silindi ve gitti.

Vural Tesisat sektörde 10 yıllık deneyimi ile fark yaratmaya, 100 lerce iş yaptığı kişi ve kurum ile %100 memnuniyet ilkesi ile çalışmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için 0553 230 42 42 numaralı hattımızı arayabilir veya Whatsapp’tan mesaj atarak ulaşabilirsiniz..

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: , , , , , , , , ,

Call Now Button