Sıhhi Tesisat

Sıhhi Tesisat

Bir yapının en önemli işlerinin başında sıhhi tesisat işleri gelmektedir. Temiz su, pis su tesisatı ve bunlarda çıkabilecek en ufak arızalar bile büyük sorun oluşturmaktadır. Temiz suyun kullanılacağı alana kadar sağlıklı bir şekilde ulaştırılması ve atık suyun borular aracılığıyla toplanıp bina dışına atılmasına sıhhi tesisat ismi verilmektedir.  Eski yapılarda kullanılan demir borular, zaman içinde paslanarak suyun tazyik seviyesini düşürmektedir. Bu da kullandığınız suyun sağlıklı olma özelliğini ortadan kaldırır. Ayrıca yeterli miktarda basınç oluşmaması makinelerin bozulmasına sebep olur.  Tuzla sıhhi tesisatçısı olan firmamız, tüm tesisat işlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Yeni nesil yapılarda pvc boru tipleri kullanılmaktadır. Örneğin; Sıcak su tesisatı için kompozitli boru kullanılmalıdır. Bu boru tipi sıcak suyla eğilme bükülme gibi özellikler göstermediği için kullanılması daha sağlıklı olacaktır. Tesisatınızı değiştirecekseniz ve yüzeylerinizin kırılmasını istemiyorsanız, yüzeyde görünür şekilde yaptırabilirsiniz. Bu durumda özellikle kompozitli boru kullanmanızı tavsiye ederiz. Soğuk su tesisatında çok gerekli olmayan bu boru tipi yine de tercih edilebilir. Ayrıca kaçak durumları için özel cihazlarımızla tuzla kırmadan su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz. Yalnızca Tuzla ilçesi değil, çevre ilçelere de hizmet vermekteyiz. Bu sayede kaçağın bulunabilmesi için evinizde büyük tadilatlar gerektirmez.

Projelendirmenin doğru yapılması ve bu yapıya uygun olarak yapılan tesisatlar, görünümde estetiği ön plana çıkarmaktadır. Değişen yönetmelikle yağmur sularının giderlere verilmesi yasaklanmıştır. Eğer değişimi gerçekleştirmediyseniz yağmur suyu tesisat ve montajı alanında hizmet vermekte olan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Her evde bulunması gereken kartlar vardır. Bunların en başında tesisatçı gelmektedir. Tuzla sıhhi tesisatçısı olarak hizmet veren firmamızla iletişime geçmeniz işlerinizin sağlıklı ve zamanında teslimi anlamında sizler için avantaj sağlayacaktır.

Sık karşılaşılan problemlerden olan gider borusunun tıkanması başlı başına bir derttir. Mekanı saran kötü koku bir yana, dökülen suyun geri gelmesi temizlik gerektirmektedir. Çoğu zaman kırılması gerektiğini söyleyen tesisatçılarla karşılaşırsınız. Tuzla kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız, kirli su içinde kaçak bulmayı gerçekleştirmektedir. Bu sayede kırılmadan veya en az hasarla problemi gidermenize yardımcı olacaktır.

Sıfırdan başlanılan yapılarda gider borusu döşeme işlemleri, işin kalitesini göstereceği için önem arz etmektedir. Bu anlamda firmamıza güvenebilirsiniz. Ayrıca yapıların tesisat işlemleri bittikten sonra montaj kısmı görselliği ön plana çıkaracaktır. Bu işin uzman kişiler tarafından yapılması mekanınızın değerini artırmaktadır. Batarya ve duş muslukları montajlarında bize güvenebilirsiniz. Tamamı alanında uzman Tuzla sıhhi tesisatçısı ekip kadromuzla, işlerini hızlı ve kaliteli işçilikle birleştiriyoruz.

Büyük binalarda suyun kesilmesi önlemine karşı su deposu montajı yapılmaktadır. Bu iş için uzman ekiplerle görüşmeniz işlerinizin sağlıklı yürümesi anlamında yararınıza olacaktır. Tuzla sıhhi tesisatçısı olarak hizmet vermeye devam eden firmamız bina su kolektörleri montajı ve tamiri alanında da hizmet vermektedir. Güler yüzlü hizmet ve sonuç odaklı hizmet anlayışımızla bizleri tercih edebilirsiniz.

Yazar: Vural Tesisat

Vural Tesisat; Ahmet Vural tarafından; 2014 yılında kurulmuş olup istanbul ve Kocaeli bölgelerinde: Kombi Bakım Onarım, Arıza Tespit, Petek Temizleme, Proje Gaz Açma, Su Kaçağı Tespiti, Gider Tıkanıklığı Açma, 0 – 2.El Kombi Satış ve Yedek Parça hizmeti sunan , yaptığı işlerde bahane değil, çözüm üreten bir kombi servisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button