Esentepe Petek Temizleme

Esentepe Petek temizleme ekibimiz siz değerli komşularımıza Petek Temizleme dışında; Kombi servisi , Kombi bakım, kombi montaj, kombi tamir, kombi arıza, kombi anakart tamiri, sıhhi tesisat  uygunluk belgesi, tıkanıklık açma, arıza tespit, proje çizim gibi hizmetler sunmaktadır.

Peteklerin her zaman için tam verimle çalışabilmesini sağlayan, düzenli periyotlarla yapılması gereken uygulamalardır. Petek temizliği profesyonel petek temizleme araçları ile yapılmalıdır. Bu özel temizleme aracı olmadan kullanıcılar petek temizliğini gerçekleştiremezler.

Kullanıcılar kendi imkanları ile sadece peteklerin havasını alarak peteklerin içinde oluşan havayı temizleyebilirler.

Peteklerin düzenli periyotlarla temizlenip bakımının yapılmasının yanında, eğer petekler ısıtmayı eşit olarak gerçekleştiremiyorsa ve temizlik ihtiyacı duyulursa, petek temizliği için profesyonel firmalara başvurulmalıdır.

Esentepe Petek Temizliği sunan firmamız sağladığı hizmetler ile evinize veya işletmenize en doğru şekilde temsil edecek ürünler sunmayı hedeflemekte farklı olabilmek kalabalıklar arasında fark edilebilmek çoğu zaman ticari hayat için iyi bir yaklaşım olmasına karşın çoğu zaman etkin bir çözüm değildir. Farklı olmayı başarabilirken insanların aklında pozitif bir etki ile kalabilmek zor ve önemli olandır

Esentepe Petek temizleme çeşitleri

Esentepe Petek temizleme çeşitleri olarak sadece yüksek basınçlı makineler ile temizlik işlemi gerçekleştiriyoruz bu temizlik işlemi, petekleri kombi veya kaloriferden ayırmadan ve çalışır konumdayken yapılır.

Esentepe temizleme makinesi aynı zamanda, Esentepe radyatör temizliği ve Esentepe tepe yerden ısıtma tesisat temizliğinde de kullanılır.

Esentepe Makine ile petek temizleme

Esentepe makine ile petek temizleme işlemi için eviniz veya iş yerinize gelerek Uygun Noktadan Cihazımızı Bağlıyoruz Genelde Banyonuzda Varsa Havlupan yada Radyatör Tercih Ettiğimiz Nokta Cihazımızı Bağladıktan Sonra Kombinizi Kapatıp Dönüş Vanasını Kapatıyoruz Sonrasında Dairenizdeki Bütün Radyatörleri (Petekleri) Kapatıyoruz ve Yıkamaya Başlayacağımız Radyatörü Açıyoruz Makinemizden Ayarlayabildiğimiz 2 Bardan 8 Bar Basıncını Tesisatınıza Uygun Olan Basıncı Ayarlayıp Başlıyoruz Çift Yönlü Yıkama İşlemini Yapıyoruz Bu Esnada Yıkanan Radyatörün Pürjör Vanasında Hava ve Pis Suyu Biraz Akıtıyoruz Bütün Bu İşlemleri Yaparken Dairenizde Herhangi Kirlilik Söz Konusu Değildir. Bu Şekilde Bütün Peteklerinizi Temizledikten Sonra İstenirse Wogens Tesisat Koruyucu ve Wogens 1 Lt Kombi Petek Isı Verim Yükseltici Isı Koruma Kimyasalı Koyuyoruz Kombinizin Ücretsiz Olarak Genleşme Tankı Azotunu Tamamlıyoruz ve Filtreyi Temizleyip Kombinizi Aktif Hale Getirip Kontrollerimizi Yapıp Sizlerin de Onayından Sonra İşlem Bitmiş Oluyor.

Makine ile petek temizliği yapmanın avantajları ?

 • Isıtma ve tesisat sitemindeki kireç, çamur, korozyon ve pas tortularını temizler
 • Kombi içerisindeki kireçlenmeyi yok eder
 • Tek seferde tüm ısıtma ve tesisat sistemini temizler ve koruma altına alır
 • Kombinin gürültü çalışmasını ve sirkülasyon problemlerini giderir
 • Çift yönlü yıkama teknolojisi ile sistemi kir, pas ve tortulardan tamamen arındırır.

Petek temizleme zamanının geldiği nasıl anlaşılır ?

 • Radyatörlere eşit miktarda ısı gitmiyorsa,
 • Derece yükseltilmesine rağmen ortam ısınmıyor ise,
 • Ağır hava şartlarında su kombinin içinde donuyor ise
 • Yüksek fatura ödeyip az verim alıyor ise Temizlik döneminin geldiği anlaşılır ve bu noktadan sonra devreye Vural Petek Temizleme girer.

Tüketicilerin dikkatine: ilaçlı tesisat temizliğini tavsiye etmiyoruz. İlaçlar yoğun asit içerdiği için mutlaka bir süre sonra tesisatınız ve kombiniz de sorunlar ortaya çıkmaktadır. 

Petek temizliği yaptıracaklar nelere dikkat etmeli ?

Öncelikle Esentepe petek temizleme firması olarak işlemi bu konuda eğitim almış tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yapıyoruz. Sizler Esentepe Kombi petek temizliği yaptıracağınız kişilerin sadece petek temizleme işlemi yapıyor olması yeterli değildir. Evinizdeki ısıtma tesisatının tamamı konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Çünkü ısıtma sistemi bir bütündür. Farklı marka kombileri tanımalı ve çalışma sistemine hakim olmalıdır. Çeşitli vana, bağlantı ekipmanları, filtreler vb. bileşenleri tanımalıdır. Esentepe petek temizleme işlemi yapacak kişiler eğer Esentepe kombi bakımı ve tamiri konusunda bilgili değil ise yapacakları işlemler kombinize zarar vererek size beklenmeyen masraflar çıkarabilir.

Esentepe Petek temizliği konusunda tüketicilerin bilinçlenmesi ve talebin artması ile birlikte pek çok kişi tarafından bu bir fırsat olarak görülmüş ve ısıtma sistemleri konusunda tecrübesi olmayan kişiler Esentepe petek temizleme işine girmişlerdir. Belirli bir işyeri olmayan bu kişiler internet sitelerine sadece bir cep telefonu numarası yazarak ellerindeki çanta ile adres adres gezerek petek temizleme işlemi yapmaktadır. Petek temizleme işinde bu kişileri tercih ederseniz uzun vadede size büyük masraflar çıkmasına sebep olabilirler.

Petek temizleme işlemi hangi periyotlarla yapılmalı ?

Esentepe Petek Temizleme Servisi olarak merkezi sistemler de dahil, tüm kombi ve kalorifer sistemlerinin 2 yıllık periyotlarla temizlenmesini önermektedir. Isıtma sisteminizin bakımını aksatmadan yaptırıyor olsanız bile kış boyunca sürekli çalışan sistem şebeke suyunu kullandığı ve şebeke suyunda da yoğun kireç olduğu için zamanla peteklerinizde ısınma problemleri oluşur. İlk zamanlar peteklerin alt kısmında çok hafif bir ısınma problemi varmış gibi görünse de, zamanla bu ısı farklılığı artar. Isıtma sistemlerinde her zaman belirli bir miktar su bulunması gerektiği ve sistem de bu suyu ısıtarak iç mekanı ısıttığı için peteklerinizin temizliğini aksatmadan yaptırmanız gerekir. İnternetteki bazı kaynaklarda ısıtma sisteminde kullanılan suyu kış bittikten sonra tahliye etmek ve sonbahar başladığında sisteme yeni su yüklemesi yapmanın bu problemi önlediği söylense de, aslında bu gibi yalan yanlış uygulamalar ısıtma sisteminizde daha fazla tortu birikmesine yol açar. Ayrıca ısıtma sistemine yeni su ilave ettiğinizde, bu suyun Oksijen oranı daha yüksek olduğu için metal aksamdaki korozyon daha da hızlanır ve kireçlenmenin şiddeti artar.

Esentepe Petek Temizleme Olarak Farkımız

Esentepe ve daha birçok önemli bölgede görev alan ekibimiz kombi bakımı ve petek temizliği olarak tercih edebileceğiniz en iyi ekipler arasında yer alır. Bu alanda hizmet sunan diğer servislerden ne farkımız var ve sizlere nasıl hizmet veriyoruz bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

 • Kocaeli merkez ve ilçeleri dışında; İstanbul’un birçok bölgesinde aktif olarak görev alıyoruz. Pendik, Tuzla, Maltepe veya Kartal, Esentepe bölgelerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Birçok farklı marka ve model için sizlere teknik destek ve temizlik hizmeti sunuyoruz.
 • Kombilerde meydana gelen birçok sorunun üstesinden kolaylıkla geliyor ve kombinizi ilk günkü haline getiriyoruz.
 • Kombilerin ve radyatörlerin değişimi, montajı ve satışı gibi konularda da sizlere destek veriyoruz.
 • Hızlı, güvenilir ve profesyonel destek sağlıyoruz.
 • Kısa sürede adresinize geliyor ve aynı hızla kombinizdeki sorunları ve peteklerinizdeki pisliği temizliyoruz..
 • Kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz.

Esentepe Petek Temizleme firması arıyor ve bu alanda iyi bir firmadan destek almak istiyorsanız sizlerde bizleri tercih edebilir ve bu alanda bizlerden hizmet alabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Esentepe Petek Temizleme Hizmetleri

Esentepe Petek Temizleme Hizmetleri olarak İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze çevresinde her tesis ve konuta hiçbir ayrım gözetmeksizin kombi bakımları ve petek temizleme hizmeti veriyoruz.

Temizlik ile ilgili işlemlerinizi, sizleri zaman konusunda hiçbir şekilde mağdur etmeden, planlanan süre zarfında titizlikle tamamlıyoruz.

Esentepe Petek Temizleme fiyatları

Esentepe Petek Temizleme fiyatları mı almak istiyorsunuz ? Öncelikle sizlere sormamız gereken bir kaç nokta var;

Tesisatınızda problem mi var ?
Kombiniz randuman vermiyor mu ?
Yüksek fatura ödeyip Peteklerinizin ısınmamasından mı şikayetçisiniz ?
Öyleyse bu seçimler için size vural tesisat ekibi yardımcı olabilir.
Hizmetlerimizden faydalanmadan önce bilgi ve fiyat almak istiyorsanız;

Esentepe Kombi bakımı ve petek Temizliği Fiyatları için bizlere TelefonWhatsApE-mail, ve Teklif formu gibi kanallarla da ulaşım sağlayabilirsiniz..

Esentepe Petek Temizleme Kombi Markaları

Esentepe Petek Temizleme Kombi markaları hizmet yelpazemizde ağırlıklı olarak; Arçelik, Beko, Baymak, Eca , Demirdöküm, Airfel, Bosch, Vaillant, Viesmann, Baykan, Proterm, buderus, ferroli ve ariston markalarına ait kombilerin bakım, onarım, montaj, arıza tespit ve tamirini ve radyatör temizliklerini yapıyoruz. Aynı zamanda 0, 2 el ve yedek parça temini hizmetimiz bulunmakta.

Diğer Hizmetlerimiz

Vural Tesisat Esentepe Petek Temizleme olarak petek temizleme hizmeti dışında yaptığımız hizmetler;

Esentepe Petek Temizleme iletişim ?

Son yıllarda Esentepe Petek Temizlemeciler tarafından sıklıkla kombi bakım ve radyatör temizleme alanında yoğun hizmet verilen bir ilçe oldu. Bir çoğu kısa kısa sürede işini düzgün yaparak bu sektörde de kalıcı olmaya devam etti, çoğu Esentepe Petek Temizlemeci ise bakım ve temizleme işini düzgün yapamayarak yok oldu gitti.

Vural Tesisat sektörde 10 yıllık deneyimi ile fark yaratmaya, 100 lerce iş yaptığı kişi ve kurum ile %100 memnuniyet ilkesi ile çalışmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için bizleri TelefonWhatsApE-mail, ve Teklif formu gibi kanallarla da ulaşım sağlayabilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Call Now Button