Orhanlı Radyatör Temizleme

Orhanlı Radyatör temizleme ekibimiz Siz değerli komşularımıza Petek Temizleme dışında; Kombi servisi , Kombi bakım, kombi montaj, kombi tamir, kombi arıza, kombi anakart tamiri, sıhhi tesisat  uygunluk belgesi, tıkanıklık açma, arıza tespit, proje çizim gibi hizmetler sunmaktadır.

Siz değerli komşularımıza radyatör temizleme dışında; Kombi servisi , Kombi bakım, kombi montaj, kombi tamir, kombi arıza, kombi anakart tamiri, sıhhi tesisat  uygunluk belgesi, tıkanıklık açma, arıza tespit, proje çizim gibi hizmetler sunmaktadır.

Radyatörlerin her zaman için tam verimle çalışabilmesini sağlayan, düzenli periyotlarla yapılması gereken uygulamalardır. radyatör temizliği Orhanlı profesyonel radyatör temizleme araçları ile yapılmalıdır. Bu özel temizleme aracı olmadan kullanıcılar radyatör temizliğini gerçekleştiremezler.

Kullanıcılar kendi imkanları ile sadece radyatörlerin havasını alarak içinde oluşan havayı temizleyebilirler.

Radyatörlerin düzenli periyotlarla temizlenip bakımının yapılmasının yanında, eğer radyatörler ısıtmayı eşit olarak gerçekleştiremiyorsa ve temizlik ihtiyacı duyulursa, radyatör temizliği için profesyonel firmalara başvurulmalıdır.

Orhanlı radyatör temizliği sunan firmamız sağladığı hizmetler ile evinize veya işletmenize en doğru şekilde temsil edecek ürünler sunmayı hedeflemekte farklı olabilmek kalabalıklar arasında fark edilebilmek çoğu zaman ticari hayat için iyi bir yaklaşım olmasına karşın çoğu zaman etkin bir çözüm değildir. Farklı olmayı başarabilirken insanların aklında pozitif bir etki ile kalabilmek zor ve önemli olandır

Orhanlı radyatör temizleme çeşitleri

Orhanlı radyatör temizleme çeşitleri olarak sadece yüksek basınçlı makineler ile temizlik işlemi gerçekleştiriyoruz bu temizlik işlemi, radyatörleri kombi veya kaloriferden ayırmadan ve çalışır konumdayken yapılır.

Orhanlı radyatör temizleme makinesi aynı zamanda, Orhanlı radyatör temizliği ve Orhanlı yerden ısıtma tesisat temizliğinde de kullanılır.

Orhanlı Makine ile radyatör temizleme

Akfırat makine ile radyatör temizleme işlemi için eviniz veya iş yerinize gelerek Uygun Noktadan Cihazımızı Bağlıyoruz Genelde Banyonuzda Varsa Havlupan yada Radyatör Tercih Ettiğimiz Nokta Cihazımızı Bağladıktan Sonra Kombinizi Kapatıp Dönüş Vanasını Kapatıyoruz Sonrasında Dairenizdeki Bütün Radyatörleri (Petekleri) Kapatıyoruz ve Yıkamaya Başlayacağımız Radyatörü Açıyoruz Makinemizden Ayarlayabildiğimiz 2 Bardan 8 Bar Basıncını Tesisatınıza Uygun Olan Basıncı Ayarlayıp Başlıyoruz Çift Yönlü Yıkama İşlemini Yapıyoruz Bu Esnada Yıkanan Radyatörün Pürjör Vanasında Hava ve Pis Suyu Biraz Akıtıyoruz Bütün Bu İşlemleri Yaparken Dairenizde Herhangi Kirlilik Söz Konusu Değildir. Bu Şekilde Bütün Radyatörleriniz temizledikten Sonra İstenirse Wogens Tesisat Koruyucu ve Wogens 1 Lt Kombi radyatör Isı Verim Yükseltici Isı Koruma Kimyasalı Koyuyoruz Kombinizin Ücretsiz Olarak Genleşme Tankı Azotunu Tamamlıyoruz ve Filtreyi Temizleyip Kombinizi Aktif Hale Getirip Kontrollerimizi Yapıp Sizlerinde Onayından Sonra İşlem Bitmiş Oluyor.

Makine ile radyatör temizliği yapmanın avantajları ?

 • Isıtma ve tesisat sitemindeki kireç, çamur, korozyon ve pas tortularını temizler
 • Kombi içerisindeki kireçlenmeyi yok eder
 • Tek seferde tüm ısıtma ve tesisat sistemini temizler ve koruma altına alır
 • Kombinin gürültü çalışmasını ve sirkülasyon problemlerini giderir
 • Çift yönlü yıkama teknolojisi ile sistemi kir, pas ve tortulardan tamamen arındırır.

Radyatör temizleme zamanının geldiği nasıl anlaşılır ?

 • Radyatörlere eşit miktarda ısı gitmiyorsa,
 • Derece yükseltilmesine rağmen ortam ısınmıyor ise,
 • Ağır hava şartlarında su kombinin içinde donuyor ise
 • Yüksek fatura ödeyip az verim alıyor ise Temizlik döneminin geldiği anlaşılır ve bu noktadan sonra devreye Vural radyatör Temizleme girer.

Tüketicilerin dikkatine: ilaçlı tesisat temizliğini tavsiye etmiyoruz. İlaçlar yoğun asit içerdiği için mutlaka bir süre sonra tesisatınız ve kombiniz de sorunlar ortaya çıkmaktadır. 

Radyatör temizliği yaptıracaklar nelere dikkat etmeli ?

Öncelikle Orhanlı radyatör temizleme firması olarak işlemi bu konuda eğitim almış tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yapıyoruz. Sizler Orhanlı Kombi radyatör temizliği yaptıracağınız kişilerin sadece radyatör temizleme işlemi yapıyor olması yeterli değildir. Evinizdeki ısıtma tesisatının tamamı konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Çünkü ısıtma sistemi bir bütündür. Farklı marka kombileri tanımalı ve çalışma sistemine hakim olmalıdır. Çeşitli vana, bağlantı ekipmanları, filtreler vb. bileşenleri tanımalıdır. Orhanlı radyatör temizleme işlemi yapacak kişiler eğer Orhanlı kombi bakımı ve tamiri konusunda bilgili değil ise yapacakları işlemler kombinize zarar vererek size beklenmeyen masraflar çıkarabilir.

Orhanlı Radyatör temizliği konusunda tüketicilerin bilinçlenmesi ve talebin artması ile birlikte pek çok kişi tarafından bu bir fırsat olarak görülmüş ve ısıtma sistemleri konusunda tecrübesi olmayan kişiler Orhanlı radyatör temizliği işine girmişlerdir. Belirli bir işyeri olmayan bu kişiler internet sitelerine sadece bir cep telefonu numarası yazarak ellerindeki çanta ile adres adres gezerek radyatör temizleme işlemi yapmaktadır. Radyatör temizleme işinde bu kişileri tercih ederseniz uzun vadede size büyük masraflar çıkmasına sebep olabilirler.

Radyatör temizleme işlemi hangi periyotlarla yapılmalı ?

Orhanlı Radyatör Temizleme Servisi olarak merkezi sistemler de dahil, tüm kombi ve kalorifer sistemlerinin 2 yıllık periyotlarla temizlenmesini önermektedir. Isıtma sisteminizin bakımını aksatmadan yaptırıyor olsanız bile kış boyunca sürekli çalışan sistem şebeke suyunu kullandığı ve şebeke suyunda da yoğun kireç olduğu için zamanla radyatörlerinizde ısınma problemleri oluşur. İlk zamanlar radyatörlerin alt kısmında çok hafif bir ısınma problemi varmış gibi görünse de, zamanla bu ısı farklılığı artar. Isıtma sistemlerinde her zaman belirli bir miktar su bulunması gerektiği ve sistem de bu suyu ısıtarak iç mekanı ısıttığı için radyatörlerinizin temizliğini aksatmadan yaptırmanız gerekir. İnternetteki bazı kaynaklarda ısıtma sisteminde kullanılan suyu kış bittikten sonra tahliye etmek ve sonbahar başladığında sisteme yeni su yüklemesi yapmanın bu problemi önlediği söylense de, aslında bu gibi yalan yanlış uygulamalar ısıtma sisteminizde daha fazla tortu birikmesine yol açar. Ayrıca ısıtma sistemine yeni su ilave ettiğinizde, bu suyun Oksijen oranı daha yüksek olduğu için metal aksamdaki korozyon daha da hızlanır ve kireçlenmenin şiddeti artar.

Orhanlı Radyatör Temizleme Olarak Farkımız

Orhanlı ve daha birçok önemli bölgede görev alan ekibimiz kombi bakımı ve radyatör temizliği olarak tercih edebileceğiniz en iyi ekipler arasında yer alır. Bu alanda hizmet sunan diğer servislerden ne farkımız var ve sizlere nasıl hizmet veriyoruz bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

 • Kocaeli merkez ve ilçeleri dışında; İstanbul’un birçok bölgesinde aktif olarak görev alıyoruz. Sancaktepe ,Tuzla, Maltepe veya Kadıköy ilçelerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Birçok farklı marka ve model için sizlere teknik destek ve temizlik hizmeti sunuyoruz.
 • Kombilerde meydana gelen birçok sorunun üstesinden kolaylıkla geliyor ve kombinizi ilk günkü haline getiriyoruz.
 • Kombilerin ve radyatörlerin değişimi, montajı ve satışı gibi konularda da sizlere destek veriyoruz.
 • Hızlı, güvenilir ve profesyonel destek sağlıyoruz.
 • Kısa sürede adresinize geliyor ve aynı hızla kombinizdeki sorunları ve radyatörlerinizdeki pisliği temizliyoruz..
 • Kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz.

Orhanlı radyatör Temizleme firması arıyor ve bu alanda iyi bir firmadan destek almak istiyorsanız sizlerde bizleri tercih edebilir ve bu alanda bizlerden hizmet alabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Orhanlı Radyatör Temizleme Hizmetleri

Orhanlı Radyatör Temizleme Hizmetleri olarak İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze çevresinde her tesis ve konuta hiçbir ayrım gözetmeksizin kombi bakımları ve radyatör temizleme hizmeti veriyoruz.

Temizlik ile ilgili işlemlerinizi, sizleri zaman konusunda hiçbir şekilde mağdur etmeden, planlanan süre zarfında titizlikle tamamlıyoruz.

Orhanlı Radyatör Temizleme fiyatları

Orhanlı Radyatör Temizleme fiyatları mı almak istiyorsunuz ? Öncelikle sizlere sormamız gereken bir kaç nokta var;

Tesisatınızda problem mi var ?
Kombiniz randuman vermiyor mu ?
Yüksek fatura ödeyip Radyatörlerinizin ısınmamasından mı şikayetçisiniz ?
Öyleyse bu seçimler için size vural tesisat ekibi yardımcı olabilir.
Hizmetlerimizden faydalanmadan önce bilgi ve fiyat almak istiyorsanız;

Orhanlı Kombi bakımı ve Radyatör Temizliği Fiyatları için bizlere TelefonWhatsApE-mail, ve Teklif formu gibi kanallarla da ulaşım sağlayabilirsiniz..

Orhanlı Radyatör Temizleme Kombi Markaları

Orhanlı Radyatör Temizleme Kombi markaları hizmet yelpazemizde ağırlıklı olarak; Arçelik, Beko, Baymak, Eca , Demirdöküm, Airfel, Bosch, Vaillant, Viesmann, Baykan, Proterm, buderus, ferroli ve ariston markalarına ait kombilerin bakım, onarım, montaj, arıza tespit ve tamirini ve radyatör temizliklerini yapıyoruz. Aynı zamanda 0, 2 el ve yedek parça temini hizmetimiz bulunmakta.

Diğer Hizmetlerimiz

Vural Tesisat Orhanlı Radyatör Temizleme olarak radyatör temizleme hizmeti dışında yaptığımız hizmetler;

Orhanlı radyatör Temizleme iletişim ?

Son yıllarda Orhanlı Radyatör Temizlemeciler tarafından sıklıkla kombi bakım ve radyatör temizleme alanında yoğun hizmet verilen bir ilçe oldu. Bir çoğu kısa kısa sürede işini düzgün yaparak bu sektörde de kalıcı olmaya devam etti, çoğu Orhanlı radyatör temizlemecisi ise bakım ve temizleme işini düzgün yapamayarak yok oldu gitti.

Vural Tesisat sektörde 10 yıllık deneyimi ile fark yaratmaya, 100 lerce iş yaptığı kişi ve kurum ile %100 memnuniyet ilkesi ile çalışmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için bizleri TelefonWhatsApE-mail, ve Teklif formu gibi kanallarla da ulaşım sağlayabilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Call Now Button